*شرایط و ضوابط استفاده از فروشگاه سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی انتشارات شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.
  1. خرید کالا از فروشگاه اینترنتی انتشارات شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
  2. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
  3. فروشگاه اینترنتی انتشارات شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
*شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی انتشارات شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک، سایت Rierco.net به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
  1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک درج نموده است.
  2. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.
  3. تحویل کالا حداکثر تا یک هفته پس از سفارش کالا صورت خواهد گرفت.
  4. حمل کلیه سفارشات توسط تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط تیپاکس ندارد.